Paide Linnameeskonna U16 võistkond (treener Liivo Leetma) sai hooaja viimases liigamängus 1:0 võidu Raplamaa Jalgpalliklubi üle. Võiduvärava lõi Karl-Johannes Allmere 38. minutil.

Oma vanusegrupi tugevuselt teises liigas kuulus Paide Linnameeskonnale FC Infoneti järel teine koht. 18 mängust koguti 12 võitu, 3 viiki ja 3 kaotust. Väravaid löödi koguni 84 ja omale lasti lüüa 15. Võistkonna resultatiivseim oli Rait Õlge 19 väravaga, Karl-Johannes Allmere sai kirja 16, Kevin Kärp 13, Radmar Arula 7 ja Siim Aer 5 tabamust.

karl-johannes-allmereKarl-Johannes Allmere

Paide LM U16 võistkonna eest tegid tänavu mängudes kaasa: Siim Aer, Karl-Johannes Allmere, Radmar Arula, Hans Artur Ehman, Marcus Heinla, Kert Kendaru, Marek Koroljov, Kevin Kärp, Jarmo Laanetu, Uku Lattik, Marten Lehtsaar, Kevin Metso, Mattias Sapp, Sten Erik Tuuleveski, Alex-Markus Ulp, Karl Valge, Ramon Väli ja Rait Õlge.

Vaid 15-aastastena on Kendaru (9 mängu), Õlge (7 mängu), Lattik (5 mängu) ja Sapp (2 mängu) olnud kaasatud juba meeste Teises liigas duubelmeeskonna mängudele. Lattik on seejuures löönud kaks ja Õlge ühe värava ka!

Hooaja lõpetuseks seisab poistel 5. novembril ees traditsiooniline sõprusmäng Paide Linnameeskonna duubelmeeskonnaga, kus tänavu soovitakse Teise liiga võitjatele juba korralik lahing anda!

rait-olgeRait Õlge

Liivo Leetma kommentaar hooajale: Kui võrrelda hooaja algust hooaja lõpuga siis poisid on füüsiliselt arenenud ja mängupilt on küpsemaks muutunud. Ründeliinis on probleemiks, et me ei realiseeri piisavalt oma võimalusi ära. Hooaja jooksul lõime 84 väravat, mis oli liigas paremuselt teine tulemus, kuid tähtsaim on see, et lasime endale lüüa 15 väravat, mis on liigas parim tulemus. Värava on kirja saanud kõik mängijad võistkonnas, kaasa arvatud ka väravavahid, kes mõlemad on ka väljakul mänguaega saanud. Kaitseliinis väga suuri probleeme oma liigas meil ei olnud ja see on arengu mõttes olnud suurimaks probleemiks. Iga võistkond vajab arenemiseks ka tugevaid mänge, kus tuleb võistkondlikult endast maksimum anda ka kaitsetööd tehes.