Paide Linnameeskond sai pärast avavooru suurt kaotust Harju JK Laagrile esiliigas teise suure võidu järjest, alistades FCI Levadia duubelmeeskonna 3:0.

Võrreldes veebruarikuise treeningmänguga, kus Paide võitis suurelt 6:0, pakkusid külalised esiliiga kolmandas voorus väga südika partii ja nii jäid kõrge tempoga avapoolajal väravad löömata. Paide poolelt oli mitmel korral väravale lähedal Ebrima Singhateh, Levadia parimate momentide eest hoolitsesid Murat Velijev ja Karl Rudolf Õigus.

Teisel poolajal tabas Singhatehi kauglöök alustuseks latti ja seejärel jättis Kevor Palumets mõnelt meetrilt kasutamata hiilgava võimaluse, tabades posti. 60. minutil tuli lõpuks kauaoodatud avavärav – kuigi võrk jäigi sahistamata, fikseeris joonekohtunik, et Kristofer Pihti lähilöök oli ületanud väravajoone.

62. minutil näitas hiilgavat triblamisoskust Singhateh, mängides kastis üle nii Levadia kaitseliini kui puurilukk Aleksandr Kraizmeri. 67. minutil virutas 18-aastane gambialane tugeva lähilöögi ristnurka ja seis oli juba 3:0. Singhateh on nüüd löönud kahe mänguga viis väravat, olles esiliiga parim väravakütt.

Mängu lõpus tehti palju vahetusi, kuid teise poolaja kulgu see ei muutnud – Paide võitis teenitult ja skoor pidanuks olema suuremgi, sest Jaagup Lutsul ja Pihtil olid suurepärased võimalused eduseisu kasvatamiseks.

Kolme vooru järel on esiliiga tabeliseis põnev – senine ainuliider Harju JK Laagri kaotas Viimsile ja on kogunud kuus punkti nagu ka Paide LM U21 ja FC Flora U21. Juba eeloleval laupäeval sõidab meie meeskond neljandas voorus külla Viimsi Jalgpalliklubile, kohtumine algab kell 12.30.