Paide Linnameeskond U21 teenis kolmandas hooajaeelses treeningmängus oma kolmanda võidu, alistades Taliturniiril FCI Levadia U21 meeskonna 6:0.

Skoori avas 6. minutil Marten Henrik Kelement, kes näppas 6. minutil Levadia noortelt palli, mängis üle nii kaitsja kui väravavahi ja lõi ette nurka 1:0.

Häid võimalusi skoori kasvatamiseks oli avapoolajal palju – Abdul Razak Yusif oli nurgalöögi olukordades peaga ohtlik, Ebrima Singhateh oli kahel korral väravavahiga silmitsi ja Kelement tabas kasti joonelt latti. 37. minutil vastased eksisid ja Singhateh lõi 2:0 ning 41. minutil oli seis Bubacarr Tambedou värava järel 3:0.

55. minutil teenis Tambedou penalti, mille realiseeris külmavereliselt Sergei Mošnikov. Levadia noor koosseis kaitses tublilt, kuid mängu lõpus enam ei jaksanud – 81. minutil jäädi Singhatehi peatamisega taas hätta ning ründaja hea eeltöö järel lõi vahetusest sekkunud Foday Trawally 5:0. Mängu viimasel minutil tabas prantslase Dominique Simon esmalt latti, korneri järgses olukorras vormistas Singhateh Simoni tsenderduse järel peaga lõppskooriks 6:0.

Paide LM U21: Ebrima Jarju (46. Mattias Sapp), Kevin Metso (62. Sten-Erik Tamme), Rasmus Kallas, Abdul Razak Yusif, Raimond Eino (62. Jaagup Luts), Sander Soo (52. Dominique Simon), Sergei Mošnikov (59. Foday Trawally), Marten Henrik Kelement (62. Kert Kiik), Bubacarr Tambedou, Kristofer Piht (59. Simon Usar), Ebrima Singhateh.