Paide Linnameeskond alistas esimeses hooajaeelse treeningmängus Esiliiga B mulluse võitja Viimsi Jalgpalliklubi 5:0. Kaks väravat lõid Järvamaa esindusklubi uued Gambia täiendused Ebrima Singhateh ja Bubacarr Tambedou, ühe lisas Foday Trawally.

18-aastane Singhateh vajas vaid nelja minutit, et skoor avada, röövides Viimsi kaitsjalt palli ja mängides väravavahi kergelt üle. 17. minutil lõi täna tipus tegutsenud ääreründaja Marten Henrik Kelemendi eeltöö järel 2:0. Vaheajaks oli seis 3:0, kui värava lähistelt saatis palli võrku Trawally. Skoor pidanuks olema oluliselt suurem, aga mitmed head võimalused jäid realiseerimata.

Teisel mängupoolel aktiviseerus 19-aastane Tambedou, valmistades noorele Viimsi koosseisule oma kiiruse ja kiirete suunamuutustega pidevat peavalu. Kui esimesed kaks šanssi luhtusid, siis peagi lõi temagi kaks tabamust ning vahetati seejärel puhkama.

Kohtumise viimasel pooltunnil said mänguaega ka mitmed Paide U19 võistkonna poisid ja kuigi Viimsil oli paar võimalust auväravaks, suudeti taga nulli hoida. Juba pühapäeval on esindusmeeskonnal eest teinegi treeningmäng, kui kell 15.00 kohtutakse EJL hallis Pärnu Vaprusega.

Paide LM: Mattias Sapp (61. Ebrima Jarju), Carmo Toomet, Sten-Erik Tamme, Kevin Metso (59. Jander Poolma), Siim Aer (64. Andre Saare), Marten Henrik Kelement (64. Kert Kiik), Matrix Einer, Foday Trawally, Jaagup Luts, Bubacarr Tambedou (64. Marcus Pajumaa), Ebrima Singhateh (59. Simon Usar).