Paide Linnameeskond lõpetas hooajaeelsed kontrollmängud 1:1 viigiga Tallinna Kalevi vastu, kokku jäi pre-seasoni mängude saldoks seega kolm võitu, kolm viiki ja kaks kaotust.

Raja Jalgpallihallis toimunud mängus oli avapoolajal jäme ots Paide käes, kes kontrollis mängutempot ja lõi teravusi. Peamiselt kaitsetööle keskendunud kalevlased üritasid nõelata kiirete vasturünnakutega, kuid Ebrima Jarju väravale need ohtu ei kujutanud.

Esimese veerandtunni järel tõrjus Kalevi väravavaht Oskari Forsman Robi Saarma tugeva löögi korneriks, 31. minutil tulistas Andre Frolov Saarma eeltöö järel üle. Paide parim võimalus tuli viis minutit hiljem, kui Thomas Agyepong mängis vasakul äärel Georg Panga üle, Daniel Luts sai kastis vabalt löögile, kuid pall lendas kehvast tabamusest halli lae suunas.

Enne vaheajavilet püüdis Forsman veel Oskar Hõimu pommlöögi, Kalevi parima võimalusena ripsas Daniil Sõtšugovi tsenderdus latti.

Teisel kolmveerandtunnil oli Kalev paremini mängus sees ja kohe alustuseks oli hea võimalus peaga vahetusmees Ats Purjel. 53. minutil proovis Abdul Razak Yusif oma löögioskust ja palju väravast puudu ei jäänud.

Mängu avavärav tuli Forsmani eksimusest 75. minutil. Agyepong saatis 18 meetrilt soomlase värava suunas madala löögi, mille Forsman külje alt sisse pudistas. Nelja järjestikuse võiduga Paide siiski Premium liiga hooajale vastu minna ei saa, sest 80. minutil Kalev viigistas. Nurgalöögi järel pääses Vadim Mihhailov kasti joonelt löögile ning kuna mehi oli karistusalas nagu murdu ja Mihkel Aksalu vaateväli häiritud, oli 1:1 tõsiasi.

Paide alustab Premium liigat võõrsil pühapäeval 3. märtsil, mil kell 14.30 on Pärnus vastaseks Vaprus. Esimene kodumäng on Paides 10. märtsil kell 12.30 liiga uustulnuka Nõmme Unitediga.

Paide LM: Ebrima Jarju (69. Mihkel Aksalu), Karl Mööl (72. Robin Kane), Nikita Baranov (72. Gerdo Juhkam), Hindrek Ojamaa (58. Joseph Saliste), Abdul Razak Yusif (58. Silver Alex Kelder), Andre Frolov, Oskar Hõim (64. Alieu Gibba), Henrik Ojamaa (18. Dimitri Jepihhin), Robi Saarma (72. Kristofer Piht), Thomas Agyepong, Daniel Luts (58. Siim Luts)