Paide Linnameeskond teenis hooaja seitsmenda ja viienda järjestikkuse võidu, kui koduväljakul alistati Tallinna Legion 1:0.

Kohtumise ainsa värava lõi teisel minutil Hadji Drame. Olukord keris lahti peale Siim Aeru nurgalöögi lahtimängimist. Andre Frolov riputas palli tagumisse tsooni, Henri Anier leidis sööduga Drame, kes palli vaevata väravasse toimetas.

Värava järel haarasid külalised initsiatiivi ja lõid olukordi, ent meie puurilukk Mattias Sapp oli kindlalt jaol. Parim võimalus oli hoopis Sergei Mošnikovil, kuid Legioni väravavaht Baturins hiilgas supertõrjega.

Teisel poolajal jätkas Paide eduseisu kaitsmist, omades ise parimaid olukordi. Vahetusmees Sekou Amadou Camara tabas latti, Mošnikovi löögile jäi veelkord ette Baturins ning Andre Frolovi võimalus lendas kaitsjate blokeeringust napilt postist mööda.

Kolme võidupunkti toel jätkab Paide tabelis 22 punktiga liidrina. Kaheksast peetud kohtumisest on võidetud seitse, viiki on mängitud korra. Vastastele on löödud 18 väravat, enda väravast on välja võetud vaid neli palli. Suurima väravakütina jätkab Henri Anier 9 tabamusega, talle järgneb 3 väravaga Andre Frolov, kaks tabamust on omalt poolt lisanud Hadji Drame ja Deabeas.

Juba teisipäeval ootab Paidet ees järgmine kohtumine, kui võõrsil minnakse vastamisi FC Kuressaarega.

Paide: Mattias Sapp, Hindrek Ojamaa, Martin Kase, Ishaku Konda, Siim Aer, Karl Mööl, Sander Sinilaid, Sergei Mošnikov (81. Kevor Palumets), Hadji Drame (65. Sekou Camara), Andre Frolov, Henri Anier.
Varus: Mait Toom, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Sekou Amadou Camara, Rasmus Kallas, Jaagup Luts, Kevor Palumets.