Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 3. voorus Alassana Jatta ja Sander Sinilaidi tabamustest 2:0 Tallinna Kalevi.

Paide ülekaal oli palju selgem, kui seda lõppskoor näitab ning õigusega võib mängu parima mehe tiitli anda seekord külaliste väravavahile Karl Andre Vallnerile. Vallner võttis juba esimese kümne minutiga ära kaks suurepärast väravavõimalust, kui šansid jätsid kasutamata Jatta ja kapten Andre Frolov.

Värava oli õhus ja see tuli 14. minutil, mil Kevin Kauberi eeltöö järel lõi meie Gambia ründetalent oma hooaja teise värava. Paide surus ja surus, aga lisa ei tahtnud kuidagi tulla. 59. minutil võttis pinged maha Sinilaid, kes lükkas Sören Kaldma söödu värava esisel võrku – 2:0.

Kalevil oli samuti üks hiilgav šanss, kus Mait Toom näitas Markus Vaherna vastu klassi, aga üldiselt oli Toom selles mängus sisuliselt pealtvaataja.

Kohtumise lõpus tegi oma Premium liiga debüüdi 18-aastane äärekaitsja Rico Reinoja.

Võit on võit, tabelis on kolme vooruga juba kuus punkti ning siit on väga hea minna edasi vastu tähtsale nädalale, kus teisipäeval sõidame külla Tammekale ja laupäeval võõrustame Narvat!

Suur suur aitäh taaskord suurepärasele publikule – seekordne number igati soliidne 305!

Paide LM: Mait Toom, Muhammed Sanneh, Martin Kase, Mikel Gurrutxaga, Karl Mööl (84. Rico Reinoja), Sören Kaldma, Andre Frolov (70. Ander Ott Valge), Sander Sinilaid, Henri Välja (67. Andre Järva), Alassana Jatta, Kevin Kauber.
Varus: Rene Merilo, Rico Reinoja, Ander Ott Valge, Andre Järva, Tarmo Neemelo.