Paide Linnameeskond sai Premium liiga 31. vooru üliolulises mängus magusa 4:2 võidu Viljandi Tuleviku üle.

Mäng algas kohutavalt, kui juba neljandal minutil pääsesid külalised penaltist 1:0 juhtima. Paarkümmend minutit seisis Viljandi kaitse kindlalt, kuid siis kärises korralikult ja Paide skooris 12 minuti jooksul koguni kolm korda! Kaks tabamust sai kirja Henri Hanson ja kauni soolovärava lõi Michael Lilander.

Hetk enne vaheajavilet läks jälle põnevaks, sest eksimuste rida päädis Heroli teise väravaga. Teisel mängupoolel jätkas Paide palliga domineerimist ja Samson Iyede 4:2 värav oli igati teenitud. Viljandi lõpetas mängu vähemuses ja enam ohtlikuks ei saanud.

Paidel on tänu üliolulisele võidule nüüd 28 silma, Viljandil 24. Ka kuues koht pole võimatu – nii Tartu kui Sillamäe on vaid kahe punktiga meist ees! Järgmisel laupäeval sõidame külla Narva Transile!

Paide Linnameeskond – Viljandi JK Tulevik  4:2 (3:2)
23., 26. Henri Hanson, 35. Michael Lilander, 68. Samson Iyede – 4. pen., 44. Herol

Hoiatused: 3. Michael Lilander – 70., 74. Tanel Lang
Eemaldamine: 74. Tanel Lang
Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.