Paide Linnameeskond naasis Premium liiga 24. voorus võidulainele, alistades võõrsil Viljandi Tuleviku 3:0.

Tulevik alustas klubi Perepäeva mängu paremini, kuid kümnekonna minuti järel sai meie meeskond mänguohjad enda kätte. Hea võimalus skoori avamiseks oli Andre Frolovil penaltist pärast Tarmo Neemelo kastis mahamurdmist, kuid Paide kapteni sooritus oli kehvapoolne ja Nõmm tõrjus.

Tagasilöögile vaatamata jätkas Paide aina teravamalt ning 30. minutil heastas Frolov oma apsaka, saates Yann Yao eeltöö järel palli püüdmatult võrku. Seejärel lõi Märten Pajunurm otse nurgalöögist 33. minutil 2:0! Avapoolaja lõpus oli Paidel õnne, sest Florast laenul oleva Kristjan Kase lähilöök ebaõnnestus ja pall langes Andrea Liotti saagiks.

Teisel poolajal oli Paide meeskond palliga veelgi domineerivam ning Viljandi ei saanud kuidagi hakkama Yao kiirusega vasakul äärel. Elevandiluuranniku mehe eeltööst lõi Henri Hanson 3:0 ja mäng oli tehtud. Tulevik sai küll korraliku surve peale, kuid Liotti hooaja kolmandat nullimängu nad rikkuda ei suutnud. Kohtumise lõpuminutitel sai Premium liiga debüüdi kirja paremal äärel Edgar Turi välja vahetanud Tanel Neubauer.

Paide jätkab kuuendal kohal, kuid vahe Tammekaga vähenes viiele silmale. Teisipäeval ootab ees võõrsilmäng Pärnuga ja laupäeval võõrustamegi Tammekat!

Viljandi JK Tulevik – Paide Linnameeskond  0:3 (0:2)