Paide Linnameeskond teenis Premium liiga 12. voorus neljanda võidu järjest, alistades võõrsil Andre Frolovi, Henri Välja ja Alassana Jatta väravatest Tallinna Kalevi 3:0.

Mäng algas vägevalt, kui juba 40nda sekundi kandis sahistas Kalevi väravavõrku meeskonna kapten Andre Frolov, kes kasutas ära kalevlaste kehva puute ning lõi palli vasakusse alumisse nurka.

Avapoolajal jätkas Paide värava otsingut, mille tulemusel värisesid Kalevi postid ja latid neljal korral. Ka vastastel tekkisid paaril korral mõned momendid, mis siiski reaalset ohtu meie väravavõrgule ei kujutanud.

Teine poolaeg algas taas teravalt, kui Sander Sinilaid pääses 20 meetrilt löögile, ent taaskord sai vastaste puurilukk Vallner käed vahele.

52. minutil tekkis Paidel uus moment, kui karistuslöögist tõi tabloole 2:0 Henri Välja, kelle jaoks see oli hooaja viiendaks tabamuseks! Meie kolmas värav sündis 81. minutil kui Karl Mööl andis vahetusest sekkunud Alassana Jattale väga hea söödu, mille ründaja 1vs1 väravavahiga vastaste võrku suunas. Jatta on nüüd skoorinud kaks mängu järjest ning on löönud kokku neli väravat!

Paide jätkab väga heas hoos, olles võitnud neli järjestikust mängu. Enne järgmist vooru edestame neljandal kohal asuvat Nõmme Kaljut nelja punktiga ning jääme hetkel tabeli teisel positsioonil paiknevast FCI Levadiast maha vaid kahe punktiga.

Järgmisena ootabki meid ees kohtumine Nõmme Kaljuga, mis leiab aset juba teisipäeval, 28. mail kell 19.30 linnastaadionil.

Paide: Mait Toom, Muhammed Sanneh, Martin Kase (73. Kristjan Pelt), Mikel Gurrutxaga, Karl Mööl, Sören Kaldma (79. Joel Kokla), Andre Frolov, Sander Sinilaid, Henri Välja, Yann Michael Yao, Vladislav Zanfirov (61. Alassana Jatta).
Varus: Rene Merilo, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Alassana Jatta, Tarmo Neemelo.