Paide Linnameeskond lõi mõlemal poolajal kaks väravat, alistades Taliturniiri teises kohtumises FC Kuressaare 4:0.

Avapoolajal avas Yann Michael Yao söödust 35. minutil skoori Henri Välja ning kapten Andre Frolovi eeltöö järel lõi Elevandiluuranniku mees Yao mõned minutid enne vaheajavilet ise 2:0. Ainsana sai täna 90 minutit kirja testimisel olev Gambia äärekaitsja Muhammed Sanneh, ülejäänud mehed mängisid 45-45.

Vaatamata teise poolaja väga noorele koosseisule löödi saarlastele veel kaks väravat – Ander Ott Valge skooris Paide kolmanda ja lõppseisu 4:0 virutas kasti tagant ristnurka 16-aastane Kevin Metso.

Haiguste ja vigastuste tõttu jäid mängult eemale Karl Mööl, Tarmo Neemelo, Andre Järva ja Kristofer Piht.

Reedel 25. jaanuaril kell 17.45 on järgmiseks vastaseks Tartu Tammeka.

Paide LM: Mait Toom (46. Rene Merilo), Muhammed Sanneh, Martin Kase (46. Tanel Neubauer), Mikel Gurrutxaga (46. Kristjan Pelt), Rico Reinoja (46. Edgar Tur), Sören Kaldma (46. Joel Kokla), Andre Frolov (46. Ander Ott Valge), Sander Sinilaid (46. Kevin Metso), Yann Michael Yao (46. Vladislav Zanfirov), Henri Välja (46. Jaagup Luts), Alassana Jatta (46. Kevin Kauber).