Paide Linnameeskond U21 sai Esiliiga B 9. voorus kirja suureskoorilise võidu, kui koduväljakul alistati külla sõitnud Keila JK seisuga 5:3.  Hoos olnud Kevor Palumets sahistas vastaste väravavõrku neljal korral, Ander Ott Valge sai kirja ühe tabamuse.

Paide asus kohtumist juhtima 16. minutil  Palumetsa väravast, vaheajale mindi seisult 1:1. Teisel poolajal algas linnastaadionil aga tõeline väravatesadu.  57. minutil lõi Paide eduvärava Ander Ott Valge, 64. sahistas vastaste võrku Palumets ning minut hiljem lõid vastased ühe tagasi.  Üheväravaline eduseis kodumeeskonda siiski ei rahuldanud. Palumetsa 72 ja 87. minuti väravad kinnistasid Paide edu veelgi ning vile kõlades näitas tablool Paide 5:3 eduseisu.  Ära tasub märkida, et Palumets on sel hooajal löönud neli väravat juba kahes mängus.

Paide LM U21 jätkab tabelis 18 punktiga kolmandal kohal, jäädes JK Tallinna Kalev U21 maha ühe ja Tartu JK Welcost nelja silmaga.

Paide LM U21: Marten Ritson, Kristjan Kurim, Karl Mööl, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Siim Aer (K), Kevin Metso, Rait Õlge, Kevor Palumets, Ander Ott Valge, Gregor Pruual.

Varus:  Mattias Sapp, Kevin Kärp, Matrix Einer, Radmar Arula.

Pühapäeval, 5. juulil võõrustab U21 Läänemaa JK. Mängu avavile kõlab linnastaadionil kell 16.00.