Paide linnastaadionil läks Esiliiga 11. voorus lahti tõeline väravatesadu, kui Paide Linnameeskond U21 sahistas FC Flora U21 väravavõrke kaheksal korral. Itaaliast naasnud Kristofer Piht sai mängus kirja kübaratriki. Kaks väravat said kirja Marten Henrik Kelement ja Kevor Palumets, ühe värava lisas Jaagup Luts.

Kohtumine algas tormiliselt- külalised asusid juba viiendal minutil kohtumist juhtima. 13. minutil viigistas seisu Jaagup Luts ning avapoolaja kolmandal üleminutil lõi Paide 2:1 eduvärava Marten Henrik Kelement.

57. minutil suurendas Kristofer Piht Paide edu, millele Flora U21 vastas peagi väravaga. Seejärel algas väravatesadu, kus järgneva 20 minuti jooksul sahistati vastaste võrku viiel korral.

Väravad sai kirja Kelement, Kevor Palumets ja Piht.

Peale 10 mänguvooru asub Paide Linnameeskond U21 Esiliiga tabelis 19. punktiga kolmandal positsioonil. Teisel kohal on 25 punktiga JK Tallinna Kalev ning 26 punktiga on esikohal Maardu Linnameeskond.

19. juulil kohtuvad meie poisid võõrsil FC Elvaga.

Paide LM U21: Mattias Sapp, Kevin Metso, Martin Kase, Kristjan Pelt, Siim Aer, Sander Sinilaid (64. Rasmus Kallas), Joel Kokla, Marten Henrik Kelement (70. Sander Soo), Kevor Palumets, Deabeas Owusu Sekyere (46. Kristofer Piht), Jaagup Luts (70. Kevin Kärp).

Varus: Mait-Markus Hanson, Kristofer Piht, Rasmus Kallas, Kevin Kärp, Sander Soo.