Paide Linnameeskond sai Premium liiga 8. voorus kätte olulised võidupunktid, kui Hiiu kunstmurustaadionil alistati Nõmme Kalju 1:0.  Meie värava eest hoolitses teist vooru järjest võidutabamuse sepistatud Kristofer Piht.

Hoogsalt alanud avapoolajal oli Paide selgelt aktiivsem ja ründavam pool. Juba kohtumise 4. minutil oli Edgar Turil hea võimalus skoori avamiseks, ent pall lendas üle värava.  Järgnevad rünnakud lõppesid kas vastase väravavahi käes või jäid kaitsjatesse kinni. Murrang toimus minut enne normaalaja lõppu, kui Mikel Gurrutxaga andis keskväljalt ilusa pika söödu Kristofer Pihtile, kes omakorda mänguvahendi omaks võttis, mängis üle vastase kaitsja ning virutas siis palli postide vahele!

Teisel kolmveerand tunnil oli Kalju aktiivsem ja otsivam, ent meie kaitsjaid üle mängida ei suudetud. Saadud olulised kolm punkti tõstavad meid nüüd tabelis FC Flora ja FCI Levadia järel kolmandaks.

27. juunil algusega kell 19:00 võõrustab meeskond liiga uustulnukat Tallinna JK Legionit.

Paide: Mait Toom, Martin Kase, Mikel Gurrutxaga, Muhammed Sanneh, Karl Mööl, Bruno Caprioli, Andre Frolov, Joseph Saliste (84. Sergei Mošnikov), Edgar Tur (77. Edrisa Lubega), Kristofer Piht (90+1. Kevin Kauber), Siim Luts.

Varus: Marten Ritson, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Edrisa Lubega, Sergei Mošnikov, Kevin Kauber, Kevor Palumets.