Linnameeskonnal on selja taga raske nädal. Kui 12. aprillil mängiti Narvas Tipneri karika veerandfinaalis 120 minutit ning kaotati 0:0 lõppenud mängu järel penaltitega 3:4, siis laupäeval alistuti kodusel kunstmurustaadionil 0:1 Tallinna Kalevile. FOTO: Liisi Troska (EJL).

Tipneri karika veerandfinaal Narvas kulges pea kogu mängu Paide kontrolli all, ent tekkinud väravavõimalusi realiseerida ei suudetud. Parim võimalus mäng lõpetada avanes Siim Lutsul vaid paar minutit enne 90. minuti täitumist, ent kena läbimurde järel vasakult äärelt sooritatud pealelöögi püüdis Aleksei Matrossov.

Sündmustevaesele normaalajale järgnesid sama sündmustevaesed lisaajad ning et nende lõppedes säras tablool endiselt 0:0, asuti penalteid lööma. Sel korral vedas penaltiseerias kahjuks viltu, eksisid ANdre Frolov ja Siim Luts ning nii sai selgeks, et Linnameeskonnal tänavu Tipneri karikat, mis mullu mais võideti, kaitsta ei õnnestu.

Laupäeval 15. aprillil tuli raske karikamängu järel kodusel kunstmurul vastu võtta Tallinna Kalev. Taas kimbutas meeskonda realiseerimispõud ning Ats Purje 40. minutil löödud õnnelikule väravale Linnameeskonnal seekord vastust ei olnudki. Tuli vastu võtta hooaja teine kaotus ning Premium liiga tabelis hoitakse viiendat kohta.

Järgmine võimalus punkte juurde hankida ootab ees juba teisipäeval 18. aprillil, mil Paidesse sõidab FCI Levadia. Kohtumine kunstmurustaadionil algab kell 18.00 ning pileteid mängule saab osta Piletitasku eelmüügist siit. Mängu poolajapausil joostakse heategevuslik Sinilille teatejooksu teine etapp Järvamaa põhikoolide 4.-6. klassidele.