Esiliiga nädalavahetusel võõrustas Linnameeskonna U21 võistkond Tallinna FC Florat ning pidi hingestatud esitusest hoolimata leppima minimaalse kaotusega. Sama saatus tabas pühapäeval ka esindusmeeskonda, kes vandus koduväljakul õnnetust omaväravast 0:1 alla Pärnu Vaprusele. FOTO: Liisi Troska (EJL).

Premium Liiga 13. vooru kohtumine tähistas Linnameeskonna naasmist kodusele linnastaadioni murule. Paraku tuli esimeses murumängus alla neelata eriti mõru pill, kui Pärnu Vaprusele Joseph Saliste õnnetust omaväravast 0:1 alla jäädi.

Avapoolaega domineeris Paide täielikult, ent rünnakulahendused jäid poolikuks ning hoolimata pallivaldamisest ning ohtratest nurga- ja karistuslöökidest ei õnnestunud skoori avada.

Teisel poolajal jätkus sarnane mängupilt, ent Vaprus muutus aktiivsemaks ning 55. minutil lendas Vapruse kirrünnaku lõpetuseks pall Joseph Saliste blokeeringust Ebrima Jarjule püüdmatult oma värava alumisse nurka. Linnameeskond küll üritas ning pani külaliste väravale peale kõva surve, ent madalasse kaitseblokki laskunud Vaprus ei lubanud Linnameeskonnal teisel poolajal luua ainsatki ohtlikku olukorda väravaesisel. Nõnda tuligi 13. mängust võtta vastu juba viies kaotus.

Linnameeskonna U21 võõrustas päev varem linnastaadionil Tallinna FC Flora duubelrivistust. Kui avapoolajal jäädi mitmete esindusmeeskonna mängijatega mehitatud Flora tugeva surve alla, siis teist poolaega alustati uue hingamisega. Paraku õnnestus Mait Eenmaal juba 47. minutil florakad juhtima viia ning Linnameeskonna noorte ennastsalgavatest ponnistustest viigiväravat jahtides ei õnnestunud siiski viiki majja lüüa.

Kui esindusmeeskond peab nädalasisese vooru kohtumise kolmapäeval Kadriorus Tallinna Kalevi vastu, siis U21 ootab neljapäeval ees võõrsillahing liiga liidri Nõmme Unitediga.