Paide Linnameeskond pidi Premium liiga 17. voorus leppima koduväljakul Tartu Tammekaga 1:1 viigiga. Paidel, kellel seljataha jäi kaks rasket euromängu ei õnnestunud kuidagi oma mängu käima saada ja tartlasi korralikult nõelata.

Paide esimene korralik väravamoment tekkis 24. minutil, ent Abdul Razak Yusifi poolt teele pandud pall jäi Deabeasel pikaks ning mänguvahend põrkas üle otsajoone. Mis halvasti see uuesti. 26. minutil andis Yusif taas hea söödu Deabeasele, mille ründaja väravasse toimetas.

Tammeka vastust võlgu ei jäänud ning nii sündis 32. minutil viigivärav, mis jäi Paide linnastaadionile kogunenud 345 pealtvaataja jaoks ka kohtumise viimaseks väravaks.

Mõned minutit enne avapoolaja vile lõppu oli mõlemal meeskonnal hea võimalus juhtima asuda, ent esmalt jättis Tammeka löömata oma võimaluse ning seejärel Paide.

Teisel poolajal oli Paide poolt head võimalused veel ka Siim Lutsul, ent seekord jäid väravad löömata ning nii tuli leppida 1:1 viigiga.

Peale kahe nädalast mängudepausi mängib Paide taas kodus, ning siis on vastaseks FC Flora. Mäng linnastaadionil algab kell 15.00.

Paide: Mihkel Aksalu, Joseph Saliste, Martin Kase, Ishaku Konda, Siim Aer (76. Karl Mööl), Abdul Razak Yusif, Hadji Drame, Sergei Mošnikov, Deabeas, Kristofer Piht (59. Siim Luts), Edgar Tur (69. Henri Anier).

Varus: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Henri Anier, Andre Frolov, Siim Luts, Karl Mööl, Kevor Palumets.