Saabuval reedel kell 19 mängib Paide Linnameeskond kodusel linnastaadionil A. Le Coq Premium liiga 20. vooru matši valitseva Eesti jalgpallimeistri Tallinna FC Flora vastu. Väärikale jalgpallilahingule on pühendatud matši eel ja ajal aset leidev Järvamaa jalkasimman, kus pakutakse põnevat tegevust nii suurtele kui väikestele. FOTO: Liisi Troska (EJL)

Koostöös Wittensteini ajakeskusega ehitatakse linnastaadionile ehtne linnus, toimub Õilsate Rüütlite mõõgaturniir ning läbida saab Rüütli takistusrada. Lisaks ootab lapsi batuudi- ja mängude ala, maha peetakse plakatijoonistamise võistlus. Ehtsale rahvapeole kohaselt on laiendatud tavapärase mängupäeva toiduala ning nõnda ootab pidulisi tuntud ja tunnustatud Pille kohviku kõrval ka SinuMinise ja Paide päevakeskuse pannkoogipuhvet, kohvik Uskumatu grilliala, samuti pakub keskaegseid suupisteid Wittensteini ajakeskuse kohvik. Mõistagi ei puudu simmanilt ka maskott Rüütel Viki.

Poolajapausil loositakse suur hulk erinevaid auhindu, millest sel korral uhkeim VIP-pakett kahele Paide Linnameeskonna ja Fääri saarte klubi B36 Torshavni vahelisele Euroopa konverentsiliiga mängule Kadrioru staadionil 20. juulil.

Linnameeskonna fännipoes ootavad külalisi pidupäevale kohased allahindlused fännikaubale.

Simmanimeeleolu loob Paide puhkpilliorkester Teet Tihvani juhendamisel.

Staadionil on saadaval Paide rattapoe tasuta fännipassid, millesse reedesel ning kolmel järgneval Linnameeskonna kodumängul templeid kogudes saab osaleda tuliuue, 600 eurot maksva jalgratta Scott Aspect loosimises kooliaasta algul.

Teisipäeval ja kolmapäeval liigub Järvamaal ringi Linnameeskonna fännibuss RüütelWagon, mille juht, klubi kogukonnajuht Arto Saar jagab kiirematele tasuta pääsmeid simmanile ning rattapoe fännipasse.

Simmanipäeval sõidab maakonnas Linnameeskonna fännibuss, mis toob soovijad tasuta Paidesse simmanile ja viib hiljem koju tagasi.

Pilet Järvamaa jalkasimmanile maksab vaid kolm eurot ning seda saab osta piletitasku.ee portaalist ja staadioniväravast. Pensionärid ning kuni 12-aastased lapsed pääsevad simmanile tasuta.