Paide Linnameeskonna värskeim täiendus, 21-aastase Ghana keskkaitsja Ishaku Konda liitub neljapäeval meeskonna treeningutega pärast kohustusliku isolatsiooniperioodi lõppu. Endine Ghana U20 koondise kapten mängis eelmisel hooajal Austria esiliiga meeskonnas FC Juniors OÖ, kelle näol on tegemist Austria suurklubi LASK Linz duubliga. Tegime meie uue mängumehega kiire küsimuste-vastuste vooru!

Esimesed muljed Eestist!
Kõik tundub väga ilus, nii vähe, kui olen näinud, on palju puid ja loodust. Soovin jääda kauemaks, et osata öelda rohkem. Ilm on loomulikult väga külm, kuid mulle see meeldib!

Sinu tugevused kaitsjana?
Olen tugev ja jõuline, pean tugevuseks ka õhuvõitlust. Mulle meeldib, kui pall on minu meeskonna käes, meeldib oma klubi nimel võidelda!

Eesmärgid hooajaks!
Soovin aidata meeskonnal võita nii palju mänge kui võimalik, hoida oma värava puhtana, lõpetada hooaeg esikohaga ning olla liiga parim kaitsja!

Sinu sõnum meie fännidele!
Mul on rõõm olla siin. Väga kahju, et saate meile hetkel sel keerulisel ajal kaasa elada vaid kodudest. Ei jõua juba ära oodata mängimist taas publiku ja fännide ees! Vägevat hooaega teile!