Paide Linnameeskond lõpetas oma rekordilise Premium liiga 2019. aasta hooaja võiduga, kui legendaarse ründaja Tarmo Neemelo lahkumismängus alistati koduväljakul FCI Levadia 3:1! Ühe värava ja söödu andis päevakangelane ise, kaks tabamust lisas Yann Michael Yao.

Tänavu Levadialt kaks kaotust ja ühe viigi vastu võtnud Paide alustas kohtumist hea emotsiooniga, mis kestis kuni lõpuvileni. Neemelo näitas, et see mäng on tema, juba kohtumise esimestel minutitel, kui teele saadetud tsenderdus võttis kaitsjast rikošeti ja lendas õige napilt vastu posti.

Esimene väravasööt ei lasknud end kaua oodata- 37. minutil viis Paide juhtima Yann Michael Yao. Kolm minutit hiljem vastased küll kohtumise viigistasid, ent rohkem sõnaõigust kodumeeskond neile enam ei andnud.

Teisel poolajal viis Paide juhtima Yao, kes Andre Frolovi söödu peaga väravasse suunas, saades selle tabamusega kirja oma hooaja 11. värava.

75. minutil asetas just magusa kirsi tordile päevakangelane Neemelo ise, kes Frolovi söödu järel oma karjääri 196 värava vormistas.

449 mängu ja 196 väravat- milline karjäär, milline mäng! Aitäh, Tarmo!

Käesolev hooaeg on selleks aastaks läbi, mehed asuvad nüüd lühikesele puhkusele ja siis juba ettevalmistused uueks hooajaks!

Suured tänud kõikidele meie toetajatele, pealtvaatajatele kaasaelajatele!