Paide Linnameeskonna äärekaitsjad, 20-aastane Siim Aer ja 19-aastane Kevin Metso siirduvad käimasoleva hooaja lõpuni kestva laenulepingu alusel mängima Pärnu Vapruse jalgpalliklubisse.

Linnameeskonna spordidirektori Gert Kamsi sõnul on noored mängumehed Paide klubi duubelmeeskonnas näidanud head minekut. Siim Aerul on pagasi juba ka 11 mängu ja üks tabamus kõrgliigas, Metso on Premium liigas seni väljakule pääsenud korra. Kamsi kinnitusel on nende noorte mängijate välja laenamine, kel oma klubi esindusrivistuses mängiminuteid vähem, osa loomulikust protsessist, sest noori mängijaid Paide Linnameeskonnas jagub ja järelkasv on piisav.

“Kõrgliigaminutid,” sõnastas Kams lühidalt põhjuse, miks mehed Pärnu klubisse laenati. “Nende vanuses kuttidel on vaja teha järjepidevalt samme edasi ning Pärnu Vaprus, kus on head treening- ja töötingimused, on nende karjääriredelil hetkel just paras samm. Oluline on ka, et poisid saaksid nuusutada teistsugust töökeskkonda ja koguda seeläbi elukogemust.”

Tänavu on Siim Aer mänginud esiliigas 19 kohtumises ja löönud kaks väravat ning käinud kaks korda väljakul ka Premium liigas. Kevin Metso on esiliigas platsile jooksnud kümme korda ja saanud kirja samuti kaks tabamust. Soovime noormeestele edukat hooaega Pärnu esindusklubis!