Kümme aastat. Just nii pikka aega on kestnud juba 2013. aastal alanud koostöö Eesti inimeste poolt ühe armastatuma automargi Škoda ning Paide Linnameeskonna vahel. Möödunud nädalal sai see koostöö jätku, kui Škoda Laagri andis Linnameeskonnale üle järjekordsed uued autod, kompaktsed linnamaasturid Škoda Kamiq.

Esialgu väikesemahulise toetusprojektina alguse saanud koostööst on tänaseks kujunenud haruldaselt tugev partnerlus, millesarnaseid Eesti spordimaastikul harva kohtab.

“Ma olen uhke ja mul on ääretult hea meel selle üle, et oleme suutnud sellise usalduse välja teenida,” rõõmustas Linnameeskonna president Veiko Veskimäe. “Oleme tänaseks kujunenud Škoda Laagri suurimaks ja pikaajalisimaks sponsorluspartneriks spordiklubide seas, mis räägib selget keelt sellest, et oleme omalt poolt alati ellu viinud selle, mida oleme lubanud ning täpselt sama on alati teinud Škoda inimesed. Just usaldus on koostöösuhetes kõige tugevam valuuta ning Škoda Laagri on meie jaoks väga, väga tähtis partner. Aitäh jätkuva usu ja usalduse eest, mille toel astume nüüd koostöös juba uude kümnendisse!”

Linnameeskonna ja Škoda Laagri koostöös on viimastel aastatel läbi viidud mitmeid heategevusprojekte, kampaaniaid ja põnevaid loosimänge ning erandiks pole tänavunegi aasta, mil Linnameeskonna fännidele ja kogukonnale erinevaid põnevust pakkuvaid ettevõtmisi ees on ootamas.

Škoda Laagri on üks suuremaid uute autode müügikeskusi Eestis, mille avaras esinduses Tallinna linnapiiril aadressil Pärnu mnt 543 on pidevalt saadaval 12 kõige uuemat Škoda mudelit. Palju kiitust ja kõrget tunnustust pälvinud hoolduskeskuses teenindatakse kiiresti ja mugavalt kõiki Škoda mudeleid sõltumata aastakäigust. Škoda Laagri kodulehel skodalaagri.ee saab broneerida aegu proovisõiduks, hoolduseks ja teeninduseks ning keretöödeks, aga samuti teha ka kiirelt ja mugavalt varuosapäringuid.