Anfield, Old Trafford, Camp Nou, San Siro – need kõik on ikoonilised jalgpallimekad, mis igale spordisõbrale tuttavad. Kodule lähemale vaadates on ka Eestis palju ilusaid staadione ja mängupaiku, mis fännidele mugavad ning mängijatele inspireerivad.

Paide Linnameeskond soovib aastatel 2023/2024 rajada ning avada Paides uue esindus-staadioni ning parimate treeningtingimuste tagamiseks noortele sisehalli.

Paide Linnameeskonna kodumängul 3. oktoobril 2021 allkirjastati heade kavatsuste kokkulepe, milles lepiti kokku ühises kavatsuses rajada Paidesse uus kunstmuruga sisehall ning loodusliku muruga jalgpallistaadion. Eesmärgiks on rajatised kasutuseks avada hiljemalt 2023. (sisehall) ja 2024. (staadion) aastal. Heade kavatsuste leppe sõlmisid Paide Linnameeskonnaga Kersti Sarapuu, Peeter Saldre, Mihhail Feštšin ja Kaido Ivask.

Üle kümne aasta Premium liigas mänginud Paide Linnameeskond on tõusnud üheks Eesti tippklubiks ning saanud oma esimesed kogemused ka euromängude konkurentsis. Ühe tõeliselt eduka jalgpalliklubi südames on alati esindus-staadion, mis pakub parimaid mängutingimusi ja vastab kõigile nõuetele.

Klubina oleme võrdseks partneriks kõigile poliitilistele jõududele – meie fookus on jalgpall, meie süda on Paides!