Paide Linnameeskond teenis klubi ajaloo suurima kodupubliku (636 pealtvaatajat) ees suurepärase 3:3 viigipunkti FC Floralt, tulles valitseva meistri vastu välja 1:3 kaotusseisust!

Meie senine kodumängu publikurekord (450 aastast 2009) sai löödud pika puuga. Avapoolaja 0:2 kaotuse järel oli meeskond teiseks poolajaks kui ümber sündinud ja pakkus Paide poolehoidjatelemega elamuse!

Teisel poolajal tuli suuresti tänu Kristofer Pihti heale söödule sündinud Flora omaväravast 1:2, siis läksid külalised uuesti kahe väravaga ette ja lähedal ei olnud ka 4:1 tabamus, mille järel olnuks mäng kindlasti tehtud. Peatreener Zahovaiko kolmikvahetus (Neemelo, Välja ja Yao sisse) tõi kohe mängu pöörde. Minut pärast vahetusi teenis Neemelo penalti ja kapten Frolov lõi 2:3. Ja viis minutit hiljem lõi  Yao oma kauaoodatud debüütvärava Premium liigas ja seis oli 3:3!

Lõpus oli mõlemal võimalusi, aga viik oli väärt tulemus!

Kummardus meie superpublikule!!!

Paide Linnameeskond – Tallinna FC Flora 3:3 (0:2)
52. ov. Kevin Aloe, 73. pen. Andre Frolov, 78. Yann Michael Yao – 22. Rauno Alliku, 35., 63. Frank Liivak

Väravasöödud: 52., 73. x, 78. Pavel Dõmov – 22. ?, 35. Gert Kams, 63. Rauno Sappinen?
Hoiatused: 49. Kristofer Piht, 82. Martin Kase, 90. Henri Välja – 88. Rauno Alliku, 90+2. Henrik Pürg
Mänguolud: +20, mõõdukalt vihmane ilm; muruväljak väga heas seisukorras.