Paide Linnameeskond sai hooajaks ettevalmistaval Taliturniiri esimeses mängus kirja võidu, kui seisuga 7:0 alistati Tartu JK Tammeka. Kahte erinevat koosseisu mängitanud Paide lõi avapoolajal 2, teisel 5 väravat.

Kohtumise avavärava lõi 3. minutil Karl Mööli söödu järel Deabeas. Paide teist väravat tuli oodata kuni avapoolaja viimaste sekunditeni, kui penalti realiseeris kindlalt Deabeas.

Teiseks poolajaks tegi Vjatšeslav Zahovaiko 11 vahetust ehk platsile jooksis täiesti uus koosseis.

Teise kolmveerandi algusest oli kulunud vaid kolm minutit, kui Paide edu suurendas kolmeväravaliseks Hadji Drame. 71. minutil pääses Kevor Palumetsa pika söödu järel jooksu Henri Anier. Kogenud ründaja lahendas olukorra saates palli postipõrkega väravasse. Mõni minut hiljem tegi Edrisa Lubega suurepärase eeltöö, mille i-le täpi pani Jaagup Luts. 82. minutil oli tegudel taas Lubega, saates palli tühja väravasse. 89. minutil eksis vastaste väravavaht väljalöögiga, millele sai jala vahele Anier. Drame oli mees õigel ajal õiges kohas ning saates mänguvahendi postide vahele.

Hooaja eel liitunud meestest said mänguaega avapoolajal Raimond Eino, teisel poolajal Hindrek Ojamaa.

Mängujärgses kommentaaris ütles Zahovaiko Soccernet.ee vahendusel: „Lähtusime sellest, et tahtsime mängitada kõiki mehi võrdselt 45. minuti kaupa. Eks ta alguses ole rabe, see on tavapärane. Suhtumine oli tasemel, meeskond näitas head minekut. Tahtsime palliga rohkem mängida, Tammeka oli ka päris hästi valmis. Mäng oli mingis episoodides tasavägine- kusagil olid nemad paremad, kusagil meie. Üldises plaanis olen iga mängijaga väga rahul. Arvestades kuidas oleme viimase kolme nädala jooksul tööd teinud, isegi head minekut näitasime täna.“

Paide: Mait Toom (46. Mattias Sapp), Joseph Saliste (46. Joel Kokla), Martin Kase (46. Sander Sinilaid), Rasmus Kallas (46. Kristjan Pelt), Siim Aer (46. Hindrek Ojamaa), Karl Mööl (46. Kevor Palumets), Sergei Mošnikov (46. Hadji Drame), Andre Frolov (46. Matrix Einer), Raimond Eino (46. Edrisa Lubega), Deabeas (46. Jaagup Luts), Kevin Kauber (46. Henri Anier).

Varus: Mattias Sapp, Joel Kokla, Sander Sinilaid, Kristjan Pelt, Hindrek Ojamaa, Kevor Palumets, Hadji Drame, Matrix Einer, Jaagup Luts, Edrisa Lubega, Henri Anier.

Laupäeval, 30. jaanuaril kell 17.00 ootab Paidet Taliturniiri raames kohtumine FC Floraga. Mängu kannab üle soccernet.ee.