Paide Linnameeskond omandas Nõmme Unitedilt Esiliiga mulluse parima väravaküti Robi Saarma mängijaõigused. Järvamaa esindusklubiga kolmeaastase lepingu sõlminud 21-aastane Saarma lõi eelmisel hooajal Esiliigas 30 mänguga 28 väravat.

Robi Saarma: Väga hea meel on liituda Paide Linnameeskonnaga. Olen õnnelik, et Eesti tippu kuuluv klubi nagu Paide minu tegemiste vastu huvi tunneb ja mulle sellise võimaluse on andnud. Klubi staff ja mängijad on jätnud mulle väga professionaalse mulje. Meeskonna eesmärgid uueks hooajaks on kõrged ning tahan anda oma panuse nende täitmisse. Ootan huviga eelseisvat Premium Liiga hooaega ja kohtumist Paide fännidega!

Peatreener Karel Voolaid: Tunnen Robit mängijana juba pikemat aega ning tean, et ta on mängija, kellele pole midagi kergelt kätte tulnud. Robi kasvatajaklubi Nõmme United on talle andnud head jalgpallioskused ja teadmised. Robi on töökas, hea väravavaistuga ning on kõrge sisemise motivatsiooniga. Usun, et Paide Linnameeskond on sobiv klubi, kus Robi saab oma arengus teha järgmise sammu!

Spordidirektor Gert Kams: Robi Saarma tegemisi oleme jälginud juba pikemat aega. Robi on tõestanud ennast Esiliigas tõelise värvavamasinana, ning nüüd on noorel ja talendikal mängijal aega astuda oma karjääris järgmine samm. Mängijana on Robi selgelt väravale orienteeritud, omab väga head lööki, ning suudab väga targalt väljakul ruumi ära kasutada. Tere tulemast klubisse Robi, jätka sealt kus eelmine hooaeg pooleli jäi.

Nõmme Unitedi kasvandik Robi Saarma lõi aastatel 2010-2017 noorte Eesti meistrivõistlustel 158 mänguga 109 väravat ning jätkas võrkude sahistamist ka klubi esindusvõiskonnas, kus tema nelja eelmise aasta saldoks oli 79 väravat 115 mängus. Saarma on kuulunud ka Eesti U19 ja U18 koondiste ridadesse.

Foto: Albert Kerstna/Stuudio24.ee