Järvamaa esindusklubi Paide Linnameeskond sai oma taustajõududesse sel nädalal teisegi võimsa täienduse, kui klubi arendusjuhina alustas tööd 39-aastane Arto Saar. Teisipäeval sai kinnituse turundus- ja kommunikatsioonijuhi Marek Tiitsi liitumine.

Arto Saar: “Mul on hea meel olla tagasi Paide Linnameeskonnas, sest eelmisest perioodist on ainult head muljed ja mälestused. Vahepeal olen Linnameeskonnale ikka pöialt hoidnud ning tegemisi jälginud.

Hea meel on tõdeda, et areng on olnud pidev. Soovin oma oskuste ja teadmistega aidata Paidel saada Eesti parimaks klubiks, seda nii sisu kui vormi poolest ehk nii noortetöö, profispordi ja kogukonnatöö kui ka infrastruktuuri poolest.

Paidel on väga hea ja kogenud meeskond koos ning läbi mõtestatud tegevuse suudame liigutada mägesid. Piire seame ainult ise! Kuna jalgpall on ikka ja alati südames, siis olen Veikole ja Jaanusele tänulik, et saan taas Paide klubiperega koos ägedaid asju teha.”

Paide Linnameeskonna president Veiko Veskimäe: “Kuna tasakaalustatud ja jätkusuutliku arengu eelduseks on eesmärkidele vastav tugev organisatsioon, siis oleme selle aasta peamiseks eesmärgiks sportliku poole arendamise kõrval seadnud just organisatsiooni tugevdamise. Ja nagu ikka, hakkab meie jaoks kõik inimestest. Seetõttu on mul eriti hea meel, et meiega liituvad just Marek ja Arto, kes teevad alati kõike sära silmis ja südamega. Kui selle juurde lisada veel, et mõlemad mehed on omal alal vaieldamatult väga tugeva kompetentsiga ja armastavad jalgpalli, siis usun, et oleme klubi võimekust kahe väga pika sammu võrra tõstnud.”

Arto Saar oli 2019-2020 Paide Linnameeskonna kogukonnajuht ning seejärel kuni 2021. aasta lõpuni Järva vallavanem. Arendustegevusega on ta ka varem tegelenud, kui oli 2003-2007 Järva-Jaani valla arendusnõunik ja 2007-2009 Maavalitsuses arengu- ja planeeringuosakonna juhataja. Eelmisel aastal valiti Arto tagasi ka Järvamaa Spordiliidu juhatuse esimeheks.

Foto: Albert Kerstna/Stuudio24.ee