Elame kõik erakordsel ajal ning ka Paide Linnameeskond on eriolukorras. Vaatamata raskele ajale oleme jätkanud individuaaltreeningute ja videotreeningutega nii lastele, noortele kui esindusmeeskonnale. Oleme üks suur klubipere ja kui Sul on võimalik toetada meie tegevust läbi toetuspakettide soetamise, siis tuleme sellest kriisist valutumalt välja. Üheskoos oleme veel tugevamad ja saame tulevikus koos läbi elada rohkelt ilusaid hetki nii jalgpalliplatsil kui selle kõrval!

Toetuspakette on meil kokku 5, mille hulgast leiab igaüks loodetavasti enda jaoks sobivaima. Kõikidele headele toetajatele on meil hulk kingitusi – hooajakaardid meie kodumängudele, vinged fännitooted ja Eesti koondise mängude VIP paketid A.Le Coq Arenal.

Kõikide toetajate nimed avaldame interaktiivsel tänutahvlil meie klubi kodulehel ja Facebooki lehel. Loomulikult on soovi korral võimalik jääda ka anonüümseks.

Toetuspaketi eest palume ülekande teha:
MTÜ Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond, SEB a/a EE371010220268907223

Maksekorralduse selgituse reale palume lisada oma kontaktandmed (telefoni numbri või e-maili), et saaksime Teiega ühendust võtta.

SUUR AITÄH TEILE KÕIGILE!

Paide Linnameeskonna toetuskampaania algusest on möödas 3 nädalat ja meil on üheskoos läinud väga väga hästi! Klubi on toetanud juba 63 inimest ja ettevõtet, kogusummas 6810 eurot! Oleme meie kogukonna suure toetuse eest väga väga tänulikud!

Kõige populaarsemaks on osutunud 50 eurone toetuspakett. Toetuskampaaniat hoiame aktiivsena veel ühe nädala jagu ning hoiame pöialt, et peagi saame taas Paide Linnameeskonnale kaasa elada! Meie esindusvõistkond naaseb treeningutele juba homme ja meie noortesüsteemi treeninggrupid järgmisel nädalal!

Tänusõnad klubi poolt:
Aigar Üts
Alar T.
Allar Reivik
Andreas Põder
Annika Valge
Ants Erik
Arto Saar
Arvi Saliste
Aulis Lee
Bert Järvet
Eerik Reinsoo
Eret Kams
Heidi Pruuli
Ingrid Luts
Jaanis Järvet
Jaano Kruuts
Jaanus Pruuli
Janek Jaanof
Janek Susi
Janno Kupper
Jarmo Liiver
Jürgen Piir
Kairi O
Kaspar Ivanov
Kati Maripuu
Kerttu Erik
Klemmer Consultancy
Kristi Selter
Kristin Vürst-Frolov
Lauri Piigert
Lauri Vahtramäe
Mari Rätsep
Mario Tromp
Marten Ruumet
Mikk Pang
Morten Pihlak
Olev Lehtsaar
Pelgulinna Autorent
Perekond Sinilaid
Raivo Uusmaa
Sille Pudel
Siret Pihelgas
Sven Randalainen
Taavi Täht
Taivo Falberg
Tauer Grupp
Tõnu Ivanov
Vaido Valge
Viljo Tibu
Ülle A

JALGPALL SÜDAMES! ⚽️❤️