Paide Linnameeskond alistas tuulisel koduväljakul FC Kuressaare 1:0 Henri Anieri avapoolaja penaltist ning tõusis Premium liiga liidriks.

Paide asus kohe külaliste väravat survestama, ent Kuressaare püsis kaitses hästi ning head väravalöömise võimalust ei tekkinud. Enamuse ajast oma poolel seisnud külalised lootsid standardolukordadele ja korra käiski pall Mattias Sapi värava latis.

39. minutil teenis Paide Karl Mööli löögi järel 11 meetri karistuslöögi, mille realiseeris kindlalt Henri Anier, kes on nüüd sellel hooajal 4 mänguga löönud 4 tabamust.

Miinuspoolele jäi Siim Lutsu vigastus, kes teist vooru järjest jättis mängu pooleli juba avapoolajal.

Teisel poolajal jätkus mäng Paide taktikepi all, ent ründekolmandiku lahendused olid nürid ja rohkem väravaid selles mängus ei löödud.

Kolm võidupunkti tõstsid Paide 10 silmaga Premium liiga liidriks, ühe mängu vähem pidanud Levadial on enne homset duelli Kaljuga täisedu 9 punkti.

18. aprillil ootab Paidet ees võõrsilmäng just Levadiaga.

Paide: Mattias Sapp, Joseph Saliste, Martin Kase,Ishaku Konda, Hindrek Ojamaa, Karl Mööl, Sergei Mošnikov, Kevor Palumets (83. Andre Frolov), Siim Luts (36. Sekou Amadou Camara), Hadji Drame (78. Kevin Kauber), Henri Anier.

Varus: Mihkel Aksalu, Kristjan Pelt, Andre Frolov, Sander Sinilaid, Sekou Amadou Camara, Siim Aer, Kevin Kauber.