Premium liiga 28. voor Kuressaare vastu tervitas meid tugeva tuulega, mis nii mitmelgi korral keerutas palli omasoodu. Kui avapoolaeg lõppes väravateta viigiga, siis teisel kolmveerand tunnil vormistasid Ander Ott Valge, Mikel Gurruxtaga ja Andre Frolovi väravad Paide 3:0 võidu.

Kuressaare on kodumängudel alati pakkunud võitluslikku mängu, mis ei puudunud ka sel korral. Avapoolajal oli meil küll mitu head võimalust skoori avamiseks, ent vastaste kaitseliin näitas head tööd.

Murrang toimus 62. minutil kui Karl Mööl mängis karistuslöögi pikalt lahti, mis jõudis Valgeni, kes omakorda tõstis palli ilusti üle Karofeldi pea, viies tabloole seisu 1:0.

Väravast tiivustada saanud meeskond asus kohe rünnakutega otsima järgmist, mis viis eduni 75. minutil kui Martin Kase andis vastakult hea pika tsenderduse, millele Mikel Gurruxtaga pääses vabalt peaga löögile ning 2:0 oli juba tõsiasi. Minut hiljem karistas kapten Andre Frolov vastaste lohaka pallimängu ja õnnega pooleks lahendas olukorra 3:0 Paide kasuks!

Järgmisena ootab meid ees 18. septembril võõrsilmäng Maardu Linnameeskonnaga.

Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Martin Kase, Mikel Gurrutxaga, Muhammed Sanneh, Bruno Souza Caprioli, Andre Frolov, Henri Välja (81. Sören Kaldma), Yann Michael Yao (78. Sander Sinilaid), Edgar Tur, Ander Ott Valge (63. Kristofer Piht).
Varus: Mattias Sepp, Kristjan Pelt, Siim Aer, Sören Kaldma, Sander Sinilaid, Patrick Sylva, Kristofer Piht.

Foto (arhiiv): Maarja Trauss