Paide Linnameeskonna U16 võistkond (treener Liivo Leetma) alustas Eesti noorte meistrivõistluste U16 Teise liiga hooaega Viljandis, kus sealse Tulevikuga lepiti 1:1 viiki.

Hooaja eel ka esindusmeeskonna trennis käinud võistkonna kapten Rait Õlge viis Paide juba 8. minutil juhtima, kuid 16. minutil suutis Tuleviku noormees Karl Siimson viigistada. Kuigi Paide valdas enamuse mänguajast palli, ei suudetud siiski oma ülekaalu realiseerida

Paide LM U16 koosseis: Mattias Sapp (41. Sten Erik Tuuleveski), Uku Lattik, Marten Lehtsaar, Siim Aer, Karl-Johannes Allmere, Karl Valge, Hans Artur Ehman (41. Kevin Kärp), Ramon Väli (41. Marek Koroljov), Jarmo Laanetu (75. Alex-Marcus Ulp), Rait Õlge, Radmar Arula (41. Kevin Metso).

U16 Teises liigas on 10 võistkonda, kes selgitavad omavahel võitja kaheringilise 18 vooruga turniiriga. Kohtumised kestavad 2×40 minutit. Lisaks Paidele ja Tulevikule on ülejäänud meeskondadeks FC Infonet, FC Flora II, Nõmme Kalju, Tallinna FC Ajax, Pärnu Poseidon, Sillamäe Kalev, Raplamaa Jalgpalliklubi ja Nõmme Kalju Mängude Maja.

Teises voorus on Paide poiste vastaseks laupäeval 9. aprillil Nõmme Kalju. Mäng algab Paide kunstmurustaadionil kell 11.00.