Paide Linnameeskond U21 alistas Rakvere linnastaadionil toimunud Esiliiga B 16. voorus sealse Tarva 3:0. Võiduga saadi kirja oma kolmas järjestikune võit ning ühtlasi kinnitati tabelikolmikus oma positsiooni enamgi.

Paide haaras ohjad enda kätte juba mängu 6. minutil,  kui täpne oli Ander Ott Valge. Kui avapoolajal lepiti väravaga, siis teisel kolmveerandil lisas Kevor Palumets kaks juurde- 54. ja 88. minutil.

Valge ja Palumets jagavad  väravaküttide tabelis 13 väravaga esimest-teist kohta.

Järgmisena ootab U21 meeskonda ees kodumäng 16. augustil, kui  kell 16:00 algavas mängus võõrustatakse Viimsi JK. Tänavusel hooajal on meeskonnad omavahel kohtunud korra, ning siis pidid meie poisid võõrsil vastu võtma 0:2 kaotuse. Nüüd on aega meie kord võtta revaš.

Paide LM U21:  Marten Ritson, Radmar Arula, Kristjan Kurim, Siim Aer, Joel Kokla, Kevin Metso, Kevin Kärp (82. Robin Vestung), Kevor Palumets, Ander Ott Valge, Jaagup Luts, Carmo Toomet (65. Artur Simmo Kaitsa).

Varus: Mattias Sapp, Robin Vestung, Artur Simmo Kaitsa.