Paide Linnameeskond U21 sai kirja oma hooaja viienda järjestikuse võidu, kui Esiliiga B 18. voorus alistati Tartu Annelinna kunstmurustaadionil toimunud vastasseisus tabeliliider Tartu JK Welco 3:1.

Kohtumist asus 2 minutil juhtima võõrustav meeskond, jättes Paide tagaajaja rolli. 24. minutil vormistas nurgalöögi järgsest olukorrast peaga viigivärava Mikel Gurrutxaga. Sellisel tulemusel mindi ka poolajale.

Teisel kolmveerandtunnil ei jätnud Paide enam vastastele sõnaõigust, 53. minutil lõi eduvärava kombinatsiooni tulemusel Ander Ott Valge ning kohtumise teisel üleminutil vormistas võiduvärava 35 meetrilt vastaste väravavahi eksimuse järel Matrix Einer toimetades mänguvahendi ilusa kaarega tühja väravasse.

Teenitud kolme võidupunktiga, jääb Paide tabeliliidrist Welcost nüüd maha vaid ühe punktiga. Meeskondade järgmine omavaheline kohtumine leiab aset juba sellel pühapäeval, 23. augustil kell 18.45 linnastaadionil.

Paide LM U21: Marten Ritson, Kevin Metso, Abdul Razak Yusif (46. Radmar Arula), Mikel Gurrutxaga, Siim Aer (K), Kevin Kärp (46. Matrix Einer), Joel Kokla, Kevor Palumets, Deabeas Nii Klu Owusu Sekyere (64. Simon Usar), Ander Ott Valge, Jaagup Luts.
Varus: Mattias Sapp, Matrix Einer, Simon Usar, Radmar Arula.