Paide Linnameeskond U21 alistas Esiliiga 8 voorus koduväljakul Pärnu Jalgpalliklubi 4:0 ning tõusis tabelis neljandale positsioonile.

Troopilises kuumuses toimunud kohtumine kulges Paide kontrolli all. 15. minutil viis kodumeeskonna penaltist juhtima Siim Aer. 35. minutil lõi teise värava Hadji Drame. Ääreründaja pääses jooksu, mängis üle vastaste väravavahi lüües palli tühja võrku.

51. minuti oli tegudel taas Aer, saates karistuslöögist latipuutega palli väravasse! Ka Paide neljanda värava osaline oli Aer, andes suurepärase söödu Hadji Dramele, kes olukorra väravaga lahendas.

26. juunil ootab U21 ees järgmine vastasseis, kui võõrsil kohtutakse Tartu JK Welcoga. Taas kodus mängib U21 1. juulil kell 18.00 ning siis on vastaseks Tallinna JK Kalev.

Paide LM U21: Mattias Sapp, Kevin Metso, Abdul Razak Yusif (68. Joel Kokla), Kristjan Pelt,Siim Aer, Matrix Einer, Sander Sinilaid, Karl Mööl (65. Sander Soo),Raimond Eino, Sekou Amadou Camara (57. Jaagup Luts), Hadji Drame.

Varus: Joel Kokla, Jaagup Luts, Sander Soo.