Paide Linnameeskond U21 sai Esiliiga 7 voorus kindla võidu, kui võõrsil alistati tabeli kolmas Nõmme United 4:0. Väärt võidupunktide toel tõusis Paide tabelis viiendale positsioonile.

Avapoolaja vilest oli möödas vaid kolm minutit, kui Kristjan Peldi väravast läks Paide 1:0 juhtima. 11. minutil leidis Sander Sinilaidi sööt Hadji Drame, kes palli ühe puutega värava vasakusse nurka virutas. 2:0 Paide eduseisult mindi ka poolajapausile.

61. minutil klaaris vastaste väravavaht Drame tugeva kauglöögi enda ette, Raimond Eino oli kiirelt jaol, saates palli võrku. Ilusa punkti mängule pani 83. minutil Sekou Amadou Camara, kes Eino efektse söödu väravasse toimetas.

Paide LM U21 on teeninud kuue mänguga tabelisse 3 võitu, 1 viigi ja 2 kaotust. Enne liigapausile minekut hoiab tabelis esikohta 16 punktiga Maardu Linnameeskond, kellele järgneb Tallinna Kalev, 13 punktiga on kolmas Tallinna FCI Levadia U21.

Paide LM U21 on tagasi võistlustules 20. juunil, kui koduväljakul võõrustatakse Pärnu Jalgpalliklubi.

Paide LM U21: Mattias Sapp, Kevin Metso, Abdul Razak Yusif, Kristjan Pelt, Siim Aer, Matrix Einer, Joel Kokla, Sander Sinilaid, Raimond Eino, Jaagup Luts (46. Sekou Amadou Camara), Hadji Drame (68. Kevin Kärp).

Varus: Mait-Markus Hanson, Sekou Amadou Camara, Kevin Kärp.