Paide Linnameeskond U21 alistas Taliturniiri esimeses mängus Keila Jalgpalliklubi 5:0. Juba 25. minutiks ei olnud võitja kahtlust, sest Edgar Turi, Kevor Palumetsa ja Kristofer Pihti väravatest oli eduseis 4:0.

Teise poolaja alguses sai Piht kirja kübaratriki. Paide LM U21 ridades tegid esmakordselt kaasa kogu teise poolaja mänginud 16-aastased klubi kasvandikud Robin Vestung ja Carmo Toomet.

Järgmisel nädalavahetusel kohtub Paide U21 Tabasaluga.

Paide: Marten Ritson (46.Rene Merilo), Artur Laks (46. Robin Vestung), Bruno Caprioli (46. Steven Pleesi), Kristjan Pelt (46. Andre Tuul), Siim Aer (46. Ramon Väli), Joel Kokla (46. Rait Õlge), Ander Ott Valge (46. Karl Valge), Kevor Palumets (46. Kevin Kärp), Edgar Tur (46. Radmar Arula), Jaagup Luts (46. Carmo Toomet), Kristofer Piht.