Paide Linnameeskond U21 pidi Esiliiga 1. voorus tunnistama liigadebütandi Harju JK Laagri 5:1 paremust. Meeskonna auvärava lõi Marten Henrik Kelement.

Väga noore koosseisuga mänginud Paide sai kohe kohtumise alguses korraliku sahmaka, kui 4. minutiks oldi Jako Kariste ja Roman Sobtšenko tabamuste järel 0:2 kaotusseisus. 21. minutil läks olukord veel hullemaks – kohtunik määras kaheldava penalti, mille realiseeris Andre Järva.

Harju JK Laagri oli avapoolajal selgelt üle, meeskond on tänavu kindlasti üks Esiliiga peamisi tiitlipretendente, omades nii kogenuid Premium liiga mängijaid kui ka põnevaid noortekoondiste talente. Järva kõrval leidub koosseisust teisigi endisi Linnameeskonna mehi nagu Magnar Vainumäe, Sten-Marten Vahi ja Hans-Kristjan Hansberg.

Teine poolaeg oli kodumeeskonna poolelt juba palju südikam ja vaatamata 1:5 lõppskoorile omati mitmeid häid väravavõimalusi. Esmalt tegid skoori siiski külalised – Sobtšenko lõi 4:0 ja Kristjan Kriis 5:0. Paide ainsa tabamuse sepistas Kelement 85. minutil.

Juba esmaspäeval läheb U21 meeskond jahtima hooaja esimesi punkte, kui külla sõidetakse Viljandi Tulevikule. Mäng peetakse Männimäe jalgpallihallis. Mulgimaa esindusklubi alustas hooaega 2:1 võiduga Pärnu Jalgpalliklubi üle.

Paide LM U21: Mattias Sapp, Siim Aer (64. Kert Kendaru), Sten-Erik Tamme, Jander Poolma, Marcus Pajumaa (35. Rasmus Kallas), Dominique Simon (64. Kert Kiik), Matrix Einer, Marten Henrik Kelement, Kevin Joshua Kanne (78. Robin Vestung), Jaagup Luts, Simon Usar. Varus: Mait-Markus Hanson, Andre Saare.