Paide Linnameeskond U21 pidi Esiliiga B 4. voorus tunnistama Vändra Vapruse 2:0 paremust. Külaliste väravad lõid teisel poolajal Ranet Lepik ja Albert Anissimov.

Tänavuse hooaja eel Esiliiga A kohast loobunud Vändrale andsid meie poisid oma hooaja esimeses kodumängus kõva lahingu ja avapoolajal oldi pigem ise väravale lähemal.

56. minutil avas Lepik karistuslöögist skoori ja 62. minutil lõi Anissimov teise värava. Paidel oli küll hulgaliselt võimalusi, kuid lähemale kui Henry Eichenbaumi poolt latti lennanud tsenderdus teisel mängupoolel ei jõutud.

Pärast koondisepausi jätkub meie poiste Esiliiga B teekond Tallinnas 2. aprillil, mil vastaseks Nõmme United.

Paide LM U21: Mattias Sapp, Andre Tuul (46. Kevin Kärp), Siim Aer, Hans Artur Ehman, Kristjan Pelt, Rait Õlge (77. Jarmo Laanetu), Joel Kokla, Jaagup Luts (77. Radmar Arula), Henry Eichenbaum, Kenert Anniste (46. Uku Lattik), Ian-Erik Valge. Varus: Sten Erik Tuuleveski.