Esiliiga B-s võimsa hoo sisse saanud Paide Linnameeskond U21 võttis 24. voorus kodupubliku ees oma hooaja 10. järjestikuse võidu, kui külla sõitnud JK Tabasalu alistati seisuga 6:0.

Kui esimesel poolajal lepiti 1:0 väravaga, mille saatis vastaste võrku 6. minutil Kevin Kärp, siis teisel kolmveerandil näidati avapoolaja lõpus Kaarel Rumbergi punase kaardi järel kümnekesi jäänud Tabasalu vastu jõudemonstratsiooni.

49. ja 67. minutil oli täpne Matrix Einer, 68. ja 69. minutil skooris kaks palli vastaste võrku Jaagup Luts ning viimase tabamuse eest hoolitses 88. minutil Ander Ott Valge.

3. oktoobril kohtuvad meie poisid võõrsil Keila Jalgpalliklubiga. Ära tasub mainida, et Keila on seni ainus meeskond, kes on sel hooajal meie poistega mänginud viiki.

Paide LM U21: Marten Ritson, Mikel Gurrutxaga, Martin Kase, Kevin Kärp (68. Simon Usar), Georg Lee, Matrix Einer, Kevin Metso (46.Radmar Arula), Joel Kokla, Jaagup Luts, Carmo Toomet (59.Kevin Joshua Kanne), Ander Ott Valge
Varu: Mattias Sapp, Kevin Joshua Kanne, Simon Usar, Radmar Arula.ula.