Võimsas hoos Paide Linnameeskond U21 haaras Esiliiga B-s liidripositsiooni, kui koduväljakul alistati seni esikohta hoidnud Tartu JK Welco 4:1.

Paide pani koduväljaku eelise maksma ja otsustas mängu juba avapoolajal, kui tartlaste väravavõrku sahistati kolmel korral.

Meie esimeste väravate eest hoolitses Jaagup Luts toimetades 17. minutil palli peaga võrku ja 32. minutil tabas tema poolt teele saadetud pall posti, mis sealt edasi väravasse põrkas. Vaid neli minutit hiljem kasutas Kevor Palumets ära vastaste väravavahi eksimuse, vormistades seisu 3:0.

Teisel kolmveerandil jätkus madin, kus külalised otsisid avaväravat, mis saabus küll 67. minutil, ent enne seda lõi Paide 4:0 eduseisu Kevor Palumets, saades selle väravaga kirja oma hooaja 15. tabamuse.

40 punktiga tõusis Paide Linnameeskond U21 Esiliiga B tabelis liidriks, jättes seljataha 38 punktiga Tartu JK Welco ja 34 punktiga JK Tallinna Kalev U21.

31. augustil kell 20:00 kohtub Paide Linnameeskond U21 võõrsil Võru FC Helios meeskonnaga. Tänavu on omavahel kohtutud kahel korral. Kui juunis võõrsil peetud kohtumises pidid meie poisid tunnistama 5:1 kaotust, siis juulis koduväljakul saadi magus 3:0 võit.

Paide LM U21: Mattias Sapp, Abdul Razak Yusif, Mikel Gurrutxaga, Bruno Caprioli, Siim Aer, Kevin Kärp, Joel Kokla, Kevor Palumets, Kevin Metso, Ander Ott Valge, Jaagup Luts.

Varus: Marten Ritson, Kevin Joshua Kanne, Radmar Arula.