Paide Linnameeskond U21 sai Esiliiga B 21. voorus kaheksanda järjestikuse võidu, kui koduväljakul alistati suureskooriliselt Läänemaa Jalgpalliklubi meeskond seisuga 7:0.

Paide viis juhtima 11. minutil Martin Kase, kes Siim Aeru nurgalöögi järgsest olukorrast peaga palli väravasse suunas. 24. ja 34. minutil olid täpsed Karl Mööl ja Sander Sinilaid.

Teisel poolajal jätkus Paide surve ja domineerimine, mis päädis veel nelja väravaga Läänemaa võrku. 53. minutil sai oma mängu teise tabamuse kirja Sinilaid, 57. minutil suurendas skoori Jaagup Luts, 63. Kevor Palumets ning 80. minutil Rait Õlge.

Liigatabelis jätkab Paide LM U21 46 punktiga esikohal, 44 punktiga on teisel positsioonil Tartu JK Welco ning 43 punkti teeninud JK Tallinna Kalev U21 on kolmas.

17. septembril ootab Paidet võõrsilmäng Viimsi Jalgpalliklubiga.

Paide LM U21: Marten Ritson, Kevin Metso, Martin Kase, Kristjan Pelt, Siim Aer, Joel Kokla, Kevin Kärp (73. Radmar Arula), Sander Sinilaid, Karl Mööl, Kevor Palumets (77. Rait Õlge), Jaagup Luts (65. Matrix Einer).

Varus: Mattias Sapp, Rait Õlge, Matrix Einer, Radmar Arula.