Paide Linnameeskond U21 võttis Esiliiga B 6. voorus suureskoorilise võidu, kui koduväljakul oldi seisuga 8:1 paremad Rakvere JK Tarvas meeskonnast.

Külalised asusid kohtumist juhtima 5. mänguminutil, kui osavalt mängiti üle meie kaitseliin. Viis minutit hiljem viigistas Kevor Palumets penaltist seisu. Sealt alates lükkas kodumeeskond gaasi põhja ning vastastele enam sõnaõigust ei antud. 33. minutil lõi kapten Siim Aer seisuks 2:1, 38. minutil suurendas Palumets karistuslöögist skoori 3:1 ning vaheajale mindi Ander Ott Valge 43. minuti kauglöögist.

Teisel poolajal jätkus Paide domineerimine, mille tulemusel löödi vastastele veel neli tabamust. Ühtekokku sahistas Kevor Palumets mängu jooksul väravavõrke neljal korral, Ander Ott Valge kahel ning Siim Aer ja Jaagup Luts korra.

21. juunil sõidab U21 Võrru, et kohtuda sealse Heliosega.

Paide LM U21: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Ramon Väli, Ander Ott Valge, Siim Aer, Jaagup Luts, Kevin Metso, Marten Lehtsaar (46. Kevin Kärp), Radmar Arula (46. Rait Õlge), Kevor Palumets.
Varus: Marten Ritson, Kevin Kärp, Rait Õlge.