Paide Linnameeskond U21 pidi Taliturniiri mängus Nõmme Unitediga leppima 3:3 viigiga, kuigi kontrollis selgelt kohtumist enamuse mänguajast ja juhtis 3:1. Skoori tegid Ebrima Singhateh, Jaagup Luts ja Kevin Joshua Kanne.

Avapoolajal käis mäng suuresti vaid Unitedi väljakupoolel, kuid vastased kaitsesid südikalt ja nii oli vaheajaks Paide U21 eduseis vaid 2:1 – skoori avas 13. minutil Singhateh, 25. minutil lõi Luts 2:0. Veidi enne pausi suutis Mihkel Ratassepp lüüa ühe tagasi.

Teisel poolajal tegi peatreener Meelis Rooba mitmeid vahetusi, koosseis muutus veelgi nooremaks, kuid Paide jätkas ründamist ja 49. minutil lõi vahetusmees Kevin Joshua Kanne 3:1. Nõmme United haistis oma võimalust ja muutus vasturünnakutel ühe ohtlikumaks. 71. minutil lõi Ratassepp oma teise ja 74. minutil vormistas kübaratriki.

Paidel oli mitu head võimalust mäng ikkagi võita – Foday Trawally karistuslöök tabas lati, kahel korral tõid Oliver Ani ja Unitedi kaitsjad palli ära väravajoonelt ja pika surve tulemusena lõi Simon Usar tühjast väravast poole meetri jagu üle.

Järgmisel pühapäeval mängib Paide U21 Flora duubliga, Esiliiga hooaeg algab 3. märtsil kodumänguga Harju JK Laagri vastu.

Paide LM U21: Mait Markus Hanson (46. Kermo Uusleer), Raimond Eino (64. Andre Saare), Sten Erik Tamme, Kevin Metso, Marcus Pajumaa, Foday Trawally, Kert Kiik, Simon Usar, Bubacarr Tambedou (46. Kevin Joshua Kanne), Jaagup Luts (64. Kert Kendaru), Ebrima Singhateh (46. Matrix Einer).