Esiliiga B 20. voorus sai Paide Linnameeskond U21 suureskoorilise võidu, kui Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul alistati sealne Helios seisuga 6:1.

Tee hooaja seitsmenda järjestikuse võiduni sillutas 15. minutil Kevin Metso, järgneva 19. minuti jooksul suurendasid skoori Jaagup Luts ja Sander Sinilaid. Teisest poolajast oli mängitud vaid viis minutit, kui oma hooaja seitsmenda tabamuse sai kirja Jaagup Luts. Võõrustava meeskonna auvärav saabus 66. minutil, ent sellele vastas Paide veel kahe tabamusega- 77. minutil realiseeris penalti U21 koondisekutse saanud Ander Ott Valge ja 84. Abdul Razak Yusif.

Esiliiga B väravaküttide tabelis hoiab Valge 16 tabamusega esikohta, talle järgneb Palumets 15 väravaga. 20. vooruga on U21 teeninud 14 võitu, 1 viigi ja 5 kaotust, mis annab neile 43 punktiga liidripositsiooni. Vastastele on löödud 63 väravat, mis on liiga parim tulemus, enda võrgust on välja võetud 30 palli.

Peale lühikest koondisepausi naaseb meeskond taas võistlustulle. 13. septembril sõidab külla Läänemaa JK. Mäng linnastaadionil algab kell 13.00.

Paide LM U21: Mattias Sapp, Mikel Gurrutxaga, Kevin Metso, Siim Aer, Abdul Razak Yusif, Joel Kokla, Kevin Kärp (60. Simon Usar), Sander Sinilaid, Matrix Einer (65. Radmar Arula), Ander Ott Valge, Jaagup Luts.
Varus: Marten Ritson, Simon Usar, Radmar Arula.