Paide Linnameeskond U21 teenis Esiliiga 3 voorus hooaja esimese võidu, kui koduväljakul alistati FC Elva 3:1.

Isukamalt alustanud Elva omas avapoolaja alguses häid ründevõimalusi, ent midagi ohtlikku meie värava all ei sündinud.

Paide avavärava eeltöö tegi 20. minutil Jaagup Luts, kes andis paremalt äärelt terava söödu Hadji Dramele, kes palli seejärel vasakusse nurka saatis!

Teist juhtväravat otsima asunud Paide saavutas edu 8 minutit hiljem, kui Kevin Kärp kasutas oskuslikult ära Elva kaitsja eksimuse, andis söödu edasi Lutsule, kes toimetas palli sisuliselt tühja väravasse.

Paide 2:0 eduseisult mindi poolajapausile.

Kohtumise 50. minutil lõi Kevin Metso tõelise iluvärava, kui saatis 20 meetrilt palli väravasse! Elva sai oma auvärava 84. minutil küll kätte aga 3:1 magus võit kuulus Paidele. Saadud võidupunktide toel tõusti tabelis kuuendale kohale.

Oma esimesed mänguminutid sai tänases kohtumises kirja pooleteist kuu pikkuselt vigastuspausilt naasnud ääreründaja Raimond Eino.

Juba 15. mail ootab U21 ees võõrsilmäng Tallinna Kaleviga.

Paide LM U21: Mait Toom, Kristjan Pelt, Hadji Drame (Carmo Toomet), Matrix Einer, Siim Aer, Jaagup Luts (65. Simon Usar) , Kevin Kärp (60. Sander Soo), Kevin Metso (72. Raimond Eino ), Jander Poolma, Sten-Erik Tamme, Marten Henrik Kelement.

Varus: Mattias Sapp, Raimond Eino, Sander Soo, Carmo Toomet, Simon Usar.