Paide Linnameeskonna U21, mida tugevdasid mitmed esindusmeeskonna mängijad, alistas Taliturniiril Pärnu Jalgpalliklubi 6:1, kaks tabamust said kirja Ebrima Singhateh ja Bubacarr Tambedou.

Esimesel poolajal oli Paide mänguline ülekaal väga suur, aga enamasti lõppesid rünnakud targa söödu asemel liialt individuaalsete ja keeruliste pealelöökidega. Kolmel korral tabati Pärnu väravaraame, 100 protsendilise võimaluse jättis kasutamata Singhateh. 30. minutil avas Bubacarr Tambedou lõpuks skoori, 43. minutil lõi Singhateh 2:0.

Gambia meeste kiirus oli pärnakatele liiast, 49. minutil tegi Singhateh seisuks 3:0 ja 55. minutil Tambedou 4:0.

Väravasadu jätkus – 67. minutil oli täpne Jaagup Luts, 71. minutil sai Pärnu kätte auvärava, 75. minutil lõi Edgar Tur lõppseisuks 6:1.

Paide LM U21: Mait-Markus Hanson, Marcus Pajumaa (Andre Saare), Rasmus Kallas, Abdul Razak Yusif, Edgar Tur, Kert Kiik (46. Raimond Eino), Sander Soo (56. Kevin Joshua Kanne), Foday Trawally (46. Jaagup Luts), Bubacarr Tambedou (56. Robin Vestung), Ebrima Singhateh (56. Karlis Ellermaa), Kristofer Piht.