Paide Linnameeskond U21 alistas Taliturniiri teises mängus Tabasalu Jalgpalliklubi 1:0, võiduvärava lõi 28. minutil Kevin Kärp.

Mängus, kus 8-kuulise vigastuspausi järel tegi come-backi Kevin Kauber, oli Paide pidevalt üritavam pool, kuid ka Tabasalu näitas eriti just avapoolajal julget tegutsemist palliga.

Kohtumise ainsale väravale eelnes ilus kombinatsioon, mille poolaja keskel lõpetas Kevin Kärp. 45 minutit kirja saanud Kauberil oli kolm head võimalust – korra läks pall mööda, korra üle ja ühes olukorras tegi hea tõrje eelmisel kolmel aastal Paide hingekirja kuulunud Kaarel Rumberg.

Teisel poolajal tegid oma debüüdi Paide U21 võistkonna eest 15-aastane Simon Usar ning 16-aastased Mätrix Einer ja Gregor Pruual. Head võimalused eduseisu kasvatada olid nii Siim Aerul kui Jaagup Lutsul, kuid rohkem väravaid ei nähtud.

Pärast 5:0 ja 1:0 võite Keila ja Tabasalu üle jätkub Paide Linnameeskond U21 Taliturniir järgmisel laupäeval, mil vastaseks on Võru Helios.

Paide LM U21: Marten Ritson, Joel Kokla, Rasmus Kallas (46. Robin Vestung), Kristjan Pelt, Siim Aer, Bruno Caprioli, Kevin Kärp (56. Mätrix Einer), Rait Õlge (56. Simon Usar), Jaagup Luts, Edgar Tur, Kevin Kauber (46. Gregor Pruual).