Paide Linnameeskond U21 teenis tabelisse juurde kolm võidupunkti ning tõusis tabelis teisele positsioonile, kui Esiliiga B 17. voorus oldi koduväljakul skooriga 3:1 kindlalt üle Viimsi Jalgpalliklubist.

Paide alustas kohtumist kohe kontrollivama poolena, ohustades avapoolajal mitmel korral külaliste väravavõrku. Edu saabus kaks minutit enne normaalaja lõppu, kui Joel Kokla virutas kastis palli vasakusse nurka, mis jäi viimsilaste väravavahile püüdmatuks.

Teisest poolajast oli mängitud vaid veerand tundi, kui Abdul Razak Yusifi, Kevor Palumetsa ja Ander Ott Valge koostööl saavutati juba kaheväravaline edu.

73. minutil lõi Paide kolmanda tabamuse Siim Aeru söödust peaga väravasse Mikel Gurrutxaga. Siiski viimaseks väravaks see linnastaadionil ei jäänud- külaliste auvärav leidis aset 90+2. minutil penaltist.

Tänases mängus tegi debüüdi ja sai oma esimese täismängu Paide Linnameeskonna särgis kirja esindusmeeskonna värske kaitseliini täiendus Abdul Razak Yusif.

Järgmisena ootab U21 ees kaks tähtsat mängu tabeliliidri Tartu JK Welcoga. Esimene kohtumine peetakse maha neljapäeval, 20. augustil Tartu Annelinna kunstmurustaadionil ning teine pühapäeval, 23. augustil kell 19.00 linnastaadionil.

Paide LM U21: Mattias Sapp, Muhammed Sanneh (77. Radmar Arula), Abdul Razak Yusif , Mikel Gurrutxaga Barruetabena, Joel Kokla, Siim Aer, Kevin Kärp, Jaagup Luts (77. Carmo Toomet), Kevin Metso, Kevor Palumets, Ander Ott Valge.
Varus: Marten Ritson, Carmo Toomet, Radmar Arula.