Paide Linnameeskond U21 tegi Esiliiga B 4. voorus suurepärase lõpuspurdi, kui lõpuminutitel tuldi välja 1:2 kaotusseisust ning võeti ülimagus 3:2 võit Läänemaa JK üle.

Kohtumine Haapsalu linnastaadionil algas Paide juhtimisega, kui 19. minutil oli täpne Kevor Palumets. Vastased võidurõõmu kaua nautida ei lasknud ning juba 2 minuti pärast seisis tablool viiginumber.
Teisel poolajal haaras Läänemaa JK ohjad enda kätte, sundides Paide tagaajaja rolli. Meie poisid võitlesid isukalt lõpuni luues erinevaid variante viigivärava löömiseks. Edu saabus 89. minutil kui Jaagup Luts lõi tabloole 2:2. Kohtuniku poolt määratud teisel üleminutil lõi meie ülimagusa võiduvärava Kristjan Kurim.

Laupäeval, 13. juunil algusega 13:00 on U21 poisid koduväljakul vastamisi JK Tabasaluga.

U21 koosseis: Marten Ritson, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Bruno Souza Caprioli, Kristjan Kurim, Edgar Tur, Rasmus Kallas, Jaagup Luts, Kevin Metso, Artur Simmo Kaitsa, Kevor Palumets

Varus: Mattias Sapp, Kevin Kärp, Rait Õlge.