Paide Linnameeskond U21 alistas tuulises ja vihmases ilmas toimunud Esiliiga B 22. voorus võõrsil Viimsi Jalgpalliklubi seisuga 2:1.

Paide haaras edu mängu 7. minutil, kui trahvikastis tõmmati maha Deabeas. 11- meetri karistuslööki asus lööma Kevor Palumets, kelle palli vastaste väravavaht küll esiti tõrjus, ent esimesena jaole pääsenud Palumets oli täpne, vormistades tabamusega oma hooaja 17 värava. Paide edu ja ühtlasi võiduvärava lõi 11. minutil Kevin Kärp. Kuigi võõrustav meeskond sai kohtumise üleminutitel auvärava, ei piisanud sellest, et saavutada viiki.

Meie U21 on tabelisse teeninud 22 vooruga 49 punkti, mis annab tabelis liidripositsiooni. Senistest voorudest on võidetud 16, viiki mängitud korra ning kaotust on tunnistatud viiel korral. Vastastele on löödud 72 väravat, mis on liiga parim tulemus, enda võrgust on välja võetud 31.

21. septembril ootab meie poisse ees võõrsilmäng tabeli kolmanda, JK Tallinna Kalev U21 meeskonnaga.

Paide LM U21: Mattias Sapp, Kevin Metso, Martin Kase, Mikel Gurrutxaga, Siim Aer, Joel Kokla, Siim Aer, Kevin Kärp, Karl Mööl (63. Kevin Joshua Kanne) , Kevor Palumets, Jaagup Luts, Deabeas Owusu Sekyere (46. Radmar Arula).

Varus: Marten Ritson, Kevin Joshua Kanne, Radmar Arula.